معرفی شرکت

شرکت سروستان خوراک(سهامی خاص) در سال ۱۳۸۵ تأسیس و تحت شماره ۹۱۴ و شناسه ملی ۱۰۱۰۳۰۱۸۴۲۲ به عنوان یک شرکت سهامی خاص به ثبت رسیده و در سال ۱۳۸۷ به بهره برداری رسید. محصولات این شرکت تولیدی تحت برند” بهین” در حال تولید و فروش می باشد .

موضوع شرکت عبارتست از احداث، احیاء، نوسازی و اداره کارخانجات تولیدی قند و شکر، تولید و فروش محصولات آن و خرید ماشین آلات و ابزار و لوازم مورد نیاز از خارج یا داخل کشور ، بسته بندی و فروش انواع قند و شکر ، چای ، حبوبات ، برنج و مشارکت در شرکتها و طرحها و واحدهای تولیدی و صنعتی، بازرگانی، خدماتی مجاز و نیز مبادرت به هر گونه عملیات بازرگانی مجاز و نیز خرید و فروش کالاهای مجاز و خرید و فروش سهام در داخل و خارج کشور برای شرکت.

– اعضاء هیئت مدیره شرکت :

طی مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ ترکیب اعضاء هیئت مدیره شرکت بشرح ذیل تغییر یافت:

جدول 1

کارکنان شرکت:

شرکت در سال مالی ۹۹ بمنظور بهبود روشها و اعمال کنترلهای داخلی و همچنین افزایش تولید مناسب ، اقدام به افزایش نیروی انسانی نمود .

جدول 2

رعایت حقوق مصرف کننده

براساس ارزیابی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران مطابق مفاد مندرج در آئین نامه مذکور و به استناد مصوبه کمیته فنی ، شرکت سروستان خوراک یکی از ۶۸ شرکت منتخب استان تهران در حمایت از حقوق مصرف کننده انتخاب شده است و موفق به دریافت گواهینامه استانی و لوح رعایت حقوق مصرف کننده از سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران شده است .

loh

در حال حاضر قند ؛تنها تولید این کارخانه در طی این سالها می باشد و بعبارت دیگر فروش قند با برند بهین طی این سالها در بازار جایگاه خاص خود را یافته و بدلیل کیفیت بالا محصول تولیدی ؛قند بهین یکی از پرفروش ترین قندها در استان تهران و حتی در کشور می باشد و مشتربان خرید قند ار اقصا نقاط دنیا برای خرید قند به واحد فروش شرکت مراجعه میکنند .